Ako si rezervovať apartmán v Chorvátsku

Postup ako si rezervovať apartmán v Chorvátsku. Ak viete konkrétnu lokalitu do ktorej chcete, v ľavom menu si vyberte, oblasť, potom okolie mesta alebo ostrov potom si vyberte konkrétne mestečko, kde chcete stráviť dovolenku. Zobrazí sa Vám zoznam apartmánov v danej lokalite, po kliknutí na konkrétny apartmánový dom sa Vám zobrazia ubytovacie jednotky v tomto dome. Pri každej je uvedený typ apartmánu, počet postelí a cena za noc.


Máte možnosť si aj priamo vyhľadať apartmán podľa rôznych kritérii. Zadáte termín kedy chcete ísť na dovolenku, zadajte počet osôb, typ ubytovanie (apartmán, dom) prípadne vyberte lokalitu v Chorvátsku. Ak zádate všetky kritéria, kliknite na Hľadaj a zobrazí sa Vám zoznam s voľnými apartmánmi v danom termíne. Ak si vyberiete už konkrétny voľný apartmán pri mori, kliknutím na kalkulácia / rezervovať vyplníte potrebné údaje a ubytovanie na leto máte rezervované, môžete sa začať tešiť na letnú dovolenku.

V ľavom menu sme pre Vás ešte pripravili špeciálny výber apartmánov, nájdete tu Lacné apartmány, apartmány pri piesočných plážach, apartmán priamo na pláži, luxusné apartmány s bazénom. V prípade, že si chcete rezervovať hotel, pozrite si našu ponuku hotelov.


Prajeme Vám príjemnú dovolenku v Chorvátsku